O NAS

Polmedic to polska firma, która działa na rynku usług medycznych nieprzerwanie od 2001 roku. W ciągu kilkunastu lat działalności z jednej poradni rehabilitacyjnej staliśmy się siecią wiodących poradni medycznych w Radomiu. Dopełnieniem naszego potencjału była przejęta spółka Prof-Med, z którą od 2013 roku tworzyliśmy Grupę Polmedic. W 2015 roku doszło do fuzji podmiotów. W listopadzie 2015 do Grupy Polmedic dołączyla Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Pracy. Uwieńczeniem zmian organizacyjnych i przekształceniowych jest przeprowadzony rebranding i wprowadzenie nowego logotypu odzwierciedlającego nowoczesność i profesjonalizm spółki.


Polmedic
to kompleksowość świadczonych usług. Jako jedyni w Radomiu oferujemy zarówno podstawową i specjalistyczną opiekę zdrowotną, zaawansowaną diagnostykę, w tym rezonans magnetyczny i tomografię komputerową, rehabilitację medyczną, medycynę pracy, jak i chirurgię jednego dnia w zakresie ortopedii, otorynolaryngologii, ginekologii, urologii, chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Świadczenie tak szerokiego wachlarza usług możliwe jest dzięki własnej sieci 7 doskonale wyposażonych ośrodków medycznych zlokalizowanych w Radomiu przy ul. Granicznej 24 (dawniej Mazowieckiego 7K), ul. Okulickiego 74, ul. Okulickiego 76, ul. Osiedlowej 9, ul. Aleksandrowicza 5, ul. 1905 Roku 20. Od dwóch lat świadczymy bezpłatnie usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w C.H. E.Leclerc w Radomiu. W 2015 roku otworzyliśmy czwarta przychodnię Zespołu Lekarzy Rodzinnych przy ul. Osiedlowej 9, a jesienią Radiologię, w którym to wykonujemy badania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Pod koniec 2015 roku przejęliśmy Specjalistyczna Przychodnie Medycyny Pracy, jedna z największych placówek świadczących tego typu usługi w regionie radomskim.

Diagnozujemy pacjentów w oparciu o precyzyjny i najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Stale poszukujemy i wdrażamy nowe technologie i rozwiązania. Przykładem są zabiegi, które świadczymy jako jedyni w regionie np. zabiegi rehabilitacyjne w kriosaunie czy też zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem niechirurgicznych nici liftingujących. Wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2008, a wysoka jakość świadczonych usług jest stale monitorowana poprzez badanie satysfakcji pacjenta.

Polmedic tworzy ponad 250 osób, w tym ponad 100 lekarzy różnych specjalności. Naszą opieką obejmujemy ponad 20 tysięcy pacjentów miesięcznie. Są to zarówno pacjenci indywidualni korzystający z pakietów medycznych i świadczeń w ramach NFZ, jak i pacjenci korporacyjni korzystający z firmowych pakietów medycznych oraz medycyny pracy.

Nasza pozycja nie byłaby tak silna, gdyby nie doskonała opinia wśród pacjentów, co zostało potwierdzone wyróżnieniami w rankingach tygodnika Wprost dla najlepszych prywatnych ośrodków medycznych. Co więcej, nasi specjaliści niejednokrotnie znaleźli się w gronie najlepszych lekarzy w „Plebiscycie Lekarz Roku” organizowanym przez radomski dziennik Echo Dnia.

Wierzymy, że nasze możliwości i kompetencje spotkają się z Państwa pozytywnym przyjęciem i zainteresowaniem.

Nasi partnerzy

Zaufało nam wiele firm ubezpieczeniowych i firm partnerskich, z którymi stale współpracujemy. Do naszych kluczowych partnerów należą m.in. Polmed S.A., Allianz, PZU, PZU POMOC, PZU Zdrowie, Falck, Enel Med, Lux Med, Signal Iduna, Scanmed Multimedis, Inter Partner Assistance oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Wśród firm, którym świadczymy nasze usługi w ramach firmowych pakietów medycznych są m.in. Spółka Port Lotniczy Radom, International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o., RTBS Administrator oraz Komandor.

 

Nasi Partnerzy

logo