Opinia Pacjenta

Polmedic jako lider na radomskim rynku usług medycznych, za priorytet stawia sobie ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie świadczenia usług. Działania te mają na celu poprawę jakości świadczonych usług, a tym samym wzrost zadowolenia naszych Pacjentów.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że obdarzają nas Państwo sympatią i zaufaniem (świadczą o tym wyniki Ankiet Satysfakcji), a wysokie kwalifikacje i kompetencje naszego personelu przekładają się na Państwa zadowolenie.

Szczerze zachęcamy Państwa do wypełnienia po odbytej wizycie Ankiet Satysfakcji Pacjenta, dostępnych w naszych placówkach. Państwa opinie, sugestie, zastrzeżenia są dla wyrazem zainteresowania i chęci współpracy, a także cennym źródłem informacji o obszarach naszej działalności, które wymagają poprawy i ciągłego doskonalenia.

Jeśli mieliby Państwo pytania, jesteśmy otwarci na dialog.

W tym celu zapraszamy do wypełnienia Formularza Zgłoszenia Opinii i przesłania na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do kontaktu telefonicznego T: 48 383 08 37

Wierzymy, że wspólne działania przyczynią się do poprawy jakości świadczonych usług, a tym samym spełnią potrzeby i oczekiwania naszych pacjentów.

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych Polmedic Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Graniczna 24; 26-600 Radom.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celach kontaktowych na podstawie Artykułu 6 pkt. 1b RODO.
  1. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych są osoby upoważnione przez administratora danych osobowych, podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, oraz podmioty zewnętrzne w ramach podpisanych umów.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat. 
  3. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do krajów trzecich w ramach celu przetwarzania.
  4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  5. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz wymagane do wypełnienia celu przetwarzania.
  7. Pani/Pana osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji lub profilowaniu.

 

Nasi Partnerzy

logo