Administracja

Biuro Zarządu
ul. Graniczna 17, 26-600 Radom
Sekretariat
T: 48 383 08 37
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Polmedic Sp. z o.o.

ul. Mazowieckiego 7K, 26-600 Radom
REGON 672726914
NIP 948-22-22-116

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000012907, Wysokość kapitału zakładowego: 80234 PLN

 _______________________________________________________________________________________________________________

Administratorem Twoich danych osobowych jest POLMEDIC Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Mazowieckiego 7K, 26-600 Radom, (dalej „POLMEDIC”). 

Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi.  Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art. 6 ust. 1 lit f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).

Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.

Wszelkie zapytania, skargi i wnioski dotyczące przechowywania i przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Nasi Partnerzy

logo