Nasi specjaliści

Najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfort i skuteczność przeprowadzonych zabiegów gwarantują wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz kosmetologii.

 

  dr n.med. Krzysztof Jakubowski

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej.

Ukończył pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest dr n. med. z zakresu onkologii i chirurgii piersi. Pracuje w poradni Chirurgicznej i Onkologicznej Polmedic, Chirurgii Jednego Dnia Polmedic jak również jest Ordynatorem Oddziału Chirurgicznego SP ZZOZ Pionki.

Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobywał na licznych kursach i szkoleniach, prowadzonych przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Bierze udział w licznych kongresach naukowych i seminariach z zakresu medycyny estetycznej stale podnosząc i doskonaląc swoje umiejętności.

Medycyna estetyczna to dla niego nie tylko zawód, lecz pasja a przede wszystkim sztuka. Jego duże doświadczenie oraz życzliwe podejście do Pacjenta przekłada się na jakość wykonywanych usług. Dzięki głosom swoich Pacjentów zdobył tytuł Lekarza Roku 2013, w 8 edycji plebiscytu organizowanego co roku przez dziennik Echo Dnia.

 

mgr inż. Magdalena Banaszek

 Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Technolog chemiczny i kosmetolog.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych oraz laserowych. Posiada bogatą wiedzę z zakresu technologii produktów kosmetycznych i mechanizmu oddziaływania na skórę poszczególnych komponentów. Osoba nieustannie dążąca do zdobywania nowej wiedzy oraz posiadająca chęć ciągłego doskonalenia się. Wykonuje swój zawód z pasją i oddaniem. Jej równoległe zainteresowania to technologia kosmetyków oraz medycyna estetyczna. Autorka artykułów w czasopismach branżowych.

 

lek. dent. Nela Molga

Absolwentka Wydziału Lekarsko- Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  Na co dzień zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej.

Jako pasjonatka swojego zawodu stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą prowadzonych przez uznanych lekarzy z zakresu medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna jest dla niej przede wszystkim pasją, która sprawia ogromną satysfakcję i uczucie spełnienia. Interesuje się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry i profilaktyką przeciwstarzeniową. W codziennej pracy stawia przede wszystkim na naturalność oraz zdrowy rozsądek.

 

 

Nasi Partnerzy

logo